Metal Case 10A DC-DC Step-Down Regulator

Product Code
:
16378
Brand / Origin
:
China
Quantity
:
10+
Without Vat
:
75.75 TL
Quantity:

-

+

Aynı Gün Kargo
Saat 15:00’e kadar yapılan alımlarda aynı gün kargo imkanı
Add to Favorites
Bu ürünü listenize ekleyerek daha sonra inceleyebilirsiniz.
- Giriş gerilimi hk. - , Merhabalar, ürün açıklamasındaki hata, sizlerin verdiği bilgiler doğruldusunda teknik servisimizce test edilmiş olup doğrulanmıştır. Mağduriyetinizin giderilmesi adına lütfen bizler ile iletişime geçiniz. Yaşadığınız problemden ötürü özür dileriz.
5/ 5
- CEVAP: YARDIM - , Merhabalar, Bu ürünümüzün çıkışını 12V ayarlarsanız 12V tan yüksek gerilimlerde çıkışı 12V olarak verecektir ancak giriş geriliminiz 12V tan daha düşük bir değerde olduğunda maalesef çıkışından gerilim alamazsınız ve bu ürünümüz tam yükte kullanıldığında ısınabilir, soğutucu ya da fan ile kullanmanızı tavsiye ederiz.
5/ 5
- Giriş gerilimi - , Giriş gerilimini 24V üzerine çıkardığımda voltaj bilgisini gösteren rakamlar sapıtıyor. COC gibi bir şey yazıyor. Ya elimdeki üründe bir sıkıntı var yada giriş gerilimi maximum 24V olabiliyor.
4/ 5
- GİRİŞ VOLTAJI HATALI YAZILMIŞ - , Giriş voltajı hatalı yazılmış,18 Volttan yukarı giriş voltajında kesime gidiyor cihaz kapanıyor.ayrıca cihazla birlikte her hangi bir kullanım bilgisi ve montaj şeması yok.
3/ 5
- Yardım - , Merhaba bu ürünü oto aküsü ile oto teyp arasına koyabilirmiyim yani araç çalıştığı zaman v değeri 12ile 15 v arasında değişkenlik gösteriyo bu akımı bana sabit 12 v olarak vermesi lazım uygunmudur giriş v değişse bile çıkışta sabit 12 v verirmi bu ürün birde oto teybim 10 a akıma gerek duyuyo bu cihazda bi problem ısınma vs gibi sorunlar oluştururmu yardımcı olursanız ürünü alıcam
3/ 5
63.6666666666667 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Features
  • Payment Options
  • Comments (6)
  • Recommend
  • Images
  • Suggestion Box
  • This switch mode regulator can step down DC DC 3.5-24V to DC 0.8-29V. Because it is a step-down regulator, the input voltage must be always greater than the output voltage. The maximum output current is 10A. Output voltage can be adjusted using the trimpot on the board. Voltage display can be turned off. The efficiency at 24/12V 2A load is%92. 

    Dimensions: 8.5 cm x 5.8 cm x 3.3 cm

Prepared by  T-Soft E-Commerce.