Kampanyalar
 
Motor Sürücü Kartlarında %10 İndirim!

Projelerinizde ihtiyacınız olabilecek Motor Sürücü Kartlarını ekstra indirimlerle almaya ne dersiniz? Redüktörlü Motor alırken, Motor Sürücü Kartlarımıza göz atmayı unutmayın!

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra indirimin uygulanması için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
İndirim Kodu: RMOTOR10
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 

Arduino Alan Herkese Arduino Uyumlu Shield'ler %10 İndirimli!

Arduino alırken indirimli shield'ı sepetinize eklemeyi unutmayın! Projelerinizde Arduino Shield'lerini kullanarak çok pratik şekilde çalışmalarınızı yapabilirsiniz.. Motor sürücü, ethernet, RTC, xBee, röle, GSM/GPRS, 7-segment gibi bir çok çeşit shield arasından istediğinizi seçerek indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde Arduino ve 2 adet Arduino Shiled'ı sepetinize ekledikten sonra indirimin uygulanması için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.

 
 
İndirim Kodu: ARDUINO
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Havya Alan Herkese Lehimleme Ekipmanlarında %10 indirim!

Projelerinizde ihtiyacınız olabilecek Lehimleme Ekipmanlarını ekstra indirimlerle almaya ne dersiniz? Havya alırken Lehimleme Ekipmanları kategorimize göz atıp, ihtiyaçlarınızı sepetinize eklemeyi unutmayın!

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde Havya Standı ve 4 adet Lehimleme Ekipmanı kategori ürününü sepetinize ekledikten sonra indirimin uygulanması için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
İndirim Kodu: HAVYA10
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 

Lipo Pil Alana iMAX Şarj Cihazında %10 İndirim!

Pil ve şarj aletine ihtiyacınız varsa zamanlamanız harika. Lipo pilinizi alırken yanında şarj aletiniz %10 indirimli geliyor. Fırsatı kaçırmayın!

İndirim koşulları;
Yapacağınız alışverişlerde Lipo pil ve iMAX şaj cihazını sepetinize eklediten sonra ve indirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.

 
 
 
İndirim Kodu: MAXX10
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Bee-Bot Alırken Rengarenk Matları Sepetinize Eklemeyi Unutmayın!

Bee-Bot alan herkese bu harika matlar %10 indirimli! Çocuklarınız bu matlar ile ülkeleri, meslekleri, şehirleri, geometrik şekilleri ve daha fazlasını öğrenecek.

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde Bee-Bot ve istediğiniz 2 adet matı sepetinize eklediten sonra, indirimin uygulanması için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
 
 
İndirim Kodu: BEEBOT
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 

3B Alya Yazıcı Alan Herkese 200 TL Değerinde Filament Hediye!

3B yazıcı mı almayı düşünüyorsunuz? Tam zamanı. Alya 3B yazıcı alan herkese 200 TL değerinde Esun markalı filament hediyemiz.

İndirim koşulları;
Kampanya PLA ve PLA+ kategorilerinde ki Esun filamentler için geçerlidir. Yapacağınız alışverişlerde Alya 3B yazıcı ve hediye filamentlerinizi sepetinize ekledikten sonra ve indirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.

 
 
İndirim Kodu: ALYAESUN
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Power HD Ürünlerinde %10 İndirim

Power HD markasından seçeceğiniz herhangi bir ürünü aldığınızda %10 indirim fırsatı kazanıyorsunuz! Tek yapmanız gereken ürünü alırken indirim kodunu kullanmak! 

İndirim Koşulları; Yapacağınız alışverişlerde sepetinizde Power HD markasından ürün ya da ürünler olmalıdır. Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız. İndirimin aktif olması için kodun Sepet adımında girilmesi gereklidir.
 
 
 
İndirim Kodu: POWER10
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 
 
Atölye Malzemelerinde 350 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
50 TL Bizden!


İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde aşağıda ki kategorilerin tümünden en az bir ürün sepetinizde olmalı ve sepet tutarınız en az 350 TL olmalıdır. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
Güç Kaynağı - Batarya
Prototipleme- Lehimleme
Ölçü ve Test Aleti
Araç - Gereç
 
 
İndirim Kodu: ATOLYE50
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Raspberry Pi 3 B+ Alan Herkese Wavashare
Marka Ekranlarda %15 İndirim Fırsatı!


İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde sepetinizde Raspberry Pi 3 B+ olmalıdır. Buna ek olarak sepete ekleyeeğiniz 1 adet Waveshare markalı ekranda%15 indirim olacaktır. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
İndirim Kodu: WAVESHARE15
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
 
mBot Alana Eklenti Paketlerinde 15% İndirim

mBot paketlerinden seçiceğiniz bür ürünü aldığınızda eklenti paketlerinde %15 indirim fırsatı yakalayabilirsiniz!

İndirim koşulları; Yapacağınız alışverişlerde sepetinizde mbot olmalıdır. İndirim geçerli olan mBot paketleri için tıklayınız. İndirimin aktif olması için kodun Sepet adımında girilmesi gereklidir. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
 
İndirim Kodu: MBLOCK15
 
 
ÜRÜNLERİ İNCELEYİN >>
 
Yemekten Sonra Robotistan İndirimine Ne dersin?

Yemeksepeti.com'da vereceğiniz her sipariş ile Robotistan'dan 100 TL ve üzeri alışverişlerize 25 TL kazanma fırsatını yakalayın.

İndirim koşulları; Yemeksepeti.com'dan sipariş verdikten sonra aşağıdaki hediyeler kısmından Robotistan.com'u seçmeniz yeterlidir. Kazanmanız halinde Yemeksepeti.com'dan tarafınıza indirim kodunu içerin bir mail iletilecektir. Kupon kodunun kullanım süresi 30 gündür. İndirimin uygulanması için alışveriş yaparken kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 
 
*Kazanmanız halinde Yemeksepeti.com indirim kodunuzu iletiyor olacaktır.
 
 
ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN >>
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.