Arduino Super Starter Set Rev3 (with clone board and Turkish book)

Product Code
:
11836
Brand / Origin
:
Robotistan
Quantity
:
100+
Without Vat
:
176.22 TL
Quantity:

-

+

Same Day Shipping
If you purchase before 3pm, your products will ship at the same day. Except saturday and sunday
Add to Favorites
You can add this product on your list and check it later.
- Sipariş Problemi Hk. - , Öncelikle yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Sorununuzu çözmek adına bize info@robotistan.com mail adresinden veya 0850 766 0 425 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
5/ 5
- Süpersiniz Robotistan - , Arduino kart almak için gezinirken buldum robotistan.com sitesini. Ürünüm çok kısa sürede elime eksiksiz bir şekilde ulaştı. Ürünü aldıktan sonra teknik desteğe soru sordum anında cevap aldım. (Teşekkürler Burak Bey ve Robotistan.com)
5/ 5
- arduino baslayanlar icin cok iyi bence - , Arduino hakkinda bir bilgim olmamasina ragmen bu set ile cok iyi ogrendigimi dusunuyorum. Kargo hızı ve kalite olarak süper bir site yapmıssınız. Elinize sağlık
5/ 5
- Harikasınız!! - , Abartmak gibi olmasın internet üzerinde yaptığım alışverişlerin \%1&tt2;i oranında geri dönüp yorum yazarım. Ürün beklediğimden de hızlı geldi ve paketi açmaya başladım, iki küçük kızım baba bana ne aldın diye başıma üşüştüler ve tam ben ne yapacağım derken paketi boşalttıkça içinden minik haribolar çıktı ve kızlarım o kadar mutlu oldular ki anlatamam. Tabi haliyle benim için de büyük bir mutluluk ve sürpriz oldu, çok teşekkür ediyorum siz güzel insanlara, harikasınız..
5/ 5
- - , Tüm ürünler eksiksiz geldi. Sadece kutu görseldekinden farklı ama sorun değil. Hızlı kargo için teşekkürler.
5/ 5
644.25 Add Comment
Share:
Featured Campaigns Related the Product

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Features
  • Payment Options
  • Comments (64)
  • Recommend
  • Images
  • Suggestion Box
Prepared by  T-Soft E-Commerce.