sadsad x
asdasd
Toptan Satış

Gelecek Eğitim:
Sertifikalı Twin Steam Atölyesi

Yurtdışında defalarca kez başarısını kanıtlamış bir türk markası olan Twin siz değerli eğitimciler ile Robotistan Akademi'de buluşuyor.

 

Atölye İçeriği:

♦ Steam'de Twin Setlerinin Yeri
♦ Twin Kodlama Ekosistemi
♦ Twin ile Sanat
♦ Eğitim Ortamında Twin ve Diğer Çözümler ile Entegrasyonu

Yandaki katılım formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza Metni'ni ve Ticari İletişim İzni'ni okudum, kabul ediyorum.
STEM

Atölye Hakkında

Robotistan Akademi tarafından düzenlenen bu atölyemizde dünyaca tanınan Twin setlerini daha yakından tanıyarak, Twin setlerinin STEAM ekosisteminde kullanımı, Twin kodlama ortamları, eğitim ortamında Twin ve diğer setler ile entegrasyonunu öğreneceğiz. Bu atölyeye katılarak diğer eğitimcilerle networking yapma şansı elde ediceksiniz. Ayrıca Türkiye'nin en büyük STEAM ve maker mağazası olan Robotistan'ı yakından tanıyabileceksiniz. Eğitim sonunda tüm katılıcılara sertifika verilecek ve Twin ürünlerinde özel indirimler uygulanacaktır.


Neden Robotistan Akademi?

Türkiye'de Steam'in ilk gününden beri 1000'lerce ürün ve eğitici içeriği ile eğitmen ve öğrencilerin yanında olan Robotistan.com, Eğitmen Atölyeleri hafta sonu etkinlikleri ile hem katılımcı eğitmenlerin en güncel steam ürünleri ile tanışması ve entegre olmasını, hem de Robotistan dünyası ile kaynaşarak zengin topluluğumuzun bir üyesi olmanızı amaçlıyor.

♦ Robotistan'ın 10 yılı aşkın steam deneyiminden, birinci ağızdan faydalanın.
♦ En güncel eğitim ürünlerini canlı inceleyin ve deneyimleyin.
♦ Robotistan ekibi ve diğer eğitmenler ile tanışın, profesyonel ağınızı genişletin. 

Nasıl Katılırım?

♦ Yukarıdaki katılım formunu eksiksiz bir biçimde doldurun ve gönder tuşu ile gönderin.
♦ Robotistan Akademi ekibi başvurunuzu değerlendirecek ve en kısa zamanda size mail adresiniz üzerinden atölye tarihi ve davetiyenizi paylaşacak.
♦ Robotistan Next ofisinde online davetiyeniz ile hazır bulunun ve harika bir atölyenin keyfini çıkarın. :)

Adres: Ziya Gökalp, Bedrettin Dalan Blv No:23, Metro34 Plaza, Kat:3, Ofis:42, 34000, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

STEM

Twin Hakkında

Güçlü global ve yerli partnerleri ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş eğitim ekosistemi ile TWIN markası her geçen gün STEAM sektöründeki pozisyonunu biraz daha sağlamlaştırıyor. BETT ve Play for Change gibi prestijli etkinliklerden ödülsüz dönmeyen TWIN, sizler gibi değerli eğitmenleri de bu etkinliğimizde misafir ederek Robotistan ile birlikte ortak bir topluluğun parçası olmayı amaçlıyor.

 

STEM
STEM
STEM
STEM

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.