sadsad x
asdasd
16.03.2021

ROBOTİSTAN SEÇTİ, 2021'İN EN İYİ 3D YAZICILARI


Maker kültürü, el yapımı ürünler konusunda tutkulu olan yaratıcılar ve üreticiler ordusu sayesinde canlı ve iyi durumda, bu yüzden 3D yazıcılar şu anda gerçekten yükseliyor. Biz de sizler için 2021'in En İyi 3D Yazıcıları bültenini oluşturduk.

Creality Ender 3 V2
Dünya genelinde en çok tercih edilen yazıcılar arasına girmeyi başaran Creality Ender 3 3D yazıcısının geliştirilmiş versiyonu olan Creality Ender 3 V2 ile kullanıcılar için daha sessiz bir 3D baskı deneyimi yaşayacaklar. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan ve kullanıcıyı en kolay şekilde baskı almaya yönlendiren entegre kumandası ile geliştirilmiş versiyon Creality Ender 3 V2 baskı almak artık daha keyifli hale geliyor. V biçimli kasnaklar ile cihaz daha stabil, az sesli ve aşınmaya karşı dayanıklı hale gelmiş bir iskelet yapısı bizleri bekliyor.

CR-6 SE 3D Yazıcı
Creality markasının ürettiği CR-6 SE 3D yazıcı yeni özellikleri ile sizlerle. Bu yeni ürün, 3D yazıcılar için en gelişmiş parçaları ve bileşenleri içerir. Creality CR-6 SE yüksek hassasiyetli baskı verebilmektedir, "Kickstarter" projesinde yaptığı başarı ile adından oldukça fazla bahsettirmiştir.

LD-002H CREALITY Yazıcı
Creality LD-002R örnek alınarak yeniden tasarlanan, 130 * 82 * 160mm geniş kapalı kutu hacmine sahip yeni yükseltilebilir (upgradeable) reçine 3d yazıcı Creality LD-002H ile karşınızdayız. LD-002H, gelişmiş baskı özellikleri ile daha farklı boyutlarda modeller yazdırmanıza olanak tanır. Dental modüller ve numuneler için uyarlanabilir, 3d baskıya yeni başlayanlar ve 3d baskı üreticileri için oldukça uygundur.

Sizler de bu 3D yazıcılara ulaşmak ve satın almak isterseniz,
bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.